Інститут Тутковського > Оголошення > Міська польова геологічна олімпіада 2016 року

Міська польова геологічна олімпіада 2016 року


16.05.2016.

Міська польова геологічна олімпіада 2016 року

Національний науково-природничій музей НАН України,
ВГО «Спілка геологів України»,
Відділ туризму, краєзнавства та патріотичного виховання Палацу дітей та юнацтва; Навчально-науковий інститут «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

Міська польова геологічна олімпіада 2016 року

20 травня 2016 року, початок о 10-00

Місце проведення: парк Бабин яр (загальний збір біля метро Дорогожичі)

 

Участь можуть прийняти учні 8-9 класів. Команда має складатися з 8 чоловік. Команди розділяться на 4-2-2 учасників для виконання поставлених завдань.

Склад завдань

  1. Завдання - творче: намалювати газету. Газета має складатися з рубрик: професія геолога, геологи шуткують та рубрики на довільну геологічну тему (з собою мати кольорові олівці, фарби, фломастери, клей). (2 члени команди).
  2. Завдання - камеральне: а) розсортувати зразки на мінерали та гірські породи, описати відбитки у осадових породах (фауна, флора). (2 члени команди)
  3. Завдання – польове: за картою парку знайти позначені контрольні пункти та виконати поставлені завдання. 1) Визначення фракції осадової породи. 2) Опис точки спостереження. 2) Апаратурні спостереження по заданій мережі. (4 члени команди)
  4. Завдання – туристичне: практичні навички ночівлі геолога. (8 членів команди)

 

З усіх питань звертатися до координатора заходу док. геол. н. зав. відділом Геології Деревської Катерини Ігорівни за тел.: (099) 561-91-18 та електронною адресою zimkakata@gmail.com


Повернутися