Інститут Тутковського > Новини > Геологічна вікторина, присвячена 110-річчю від дня народження академіка Бондарчука

Геологічна вікторина, присвячена 110-річчю від дня народження академіка Бондарчука


11.11.2015.

29 липня 1905 р. у с. Дениші Житомирської обл. народився Володимир Гаврилович Бондарчук, видатний український вчений, педагог, організатор науки і громадський діяч

До 110-ої річниці від дня народження видатного українського вченого-геолога 10 листопада 2015 р. у Київському палаці дітей та юнацтва відбулась пізнавальна вікторина. У заході взяли участь дев’ятикласники трьох столичних шкіл, де викладається предмет «Основи геології»: №№ 2; 13; 256.

Змагання відбувались у три етапи: спершу діти відповідали на питання, що стосувались біографії академіка та сфери його наукової діяльності, потім питання загальної геології , останній етап – треба було за певними ознаками визначити мінерали.

Крім того у конкурсі з прикладної геології треба було зібрати геологічний матеріал та правильно оформити документацію, а у творчому конкурсі, що тривав годину, змайструвати «малахітову скарбничку», правильно вибравши матеріал для роботи.

Журі змагань – представники навчально-наукового інституту ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ КНУ імені Тараса Шевченка: Курило Марія Михайлівна, доцент кафедри геології родовищ корисних копалин, кандидат геологічних наук та Віршило Іван Вікторович, доцент кафедри геоінформатики, кандидат геологічних наук.

Призи учасникам: від ІНСТИТУТУ ГЕОЛОГІЇ КНУ імені Тараса Шевченка – прекрасні коробочки з мінералами та від ПВНЗ «Інститут Тутковського» - солодощі.

Геологічна вікторина, присвячена 110-річчю від дня народження академіка Бондарчука Геологічна вікторина, присвячена 110-річчю від дня народження академіка Бондарчука Геологічна вікторина, присвячена 110-річчю від дня народження академіка Бондарчука Геологічна вікторина, присвячена 110-річчю від дня народження академіка Бондарчука Геологічна вікторина, присвячена 110-річчю від дня народження академіка Бондарчука Геологічна вікторина, присвячена 110-річчю від дня народження академіка Бондарчука Геологічна вікторина, присвячена 110-річчю від дня народження академіка Бондарчука


Повернутися