Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'tutadmin'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/vhosts/tutkovsky.com/subdomains/training/httpdocs/engine/classes/mysqli.class.php on line 169 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /var/www/vhosts/tutkovsky.com/subdomains/training/httpdocs/engine/classes/mysqli.class.php on line 169 > > ІНСТИТУТ ТУТКОВСЬКОГО
> > ІНСТИТУТ ТУТКОВСЬКОГО

ІНСТИТУТ ТУТКОВСЬКОГО


13.04.2010.

Інститут Тутковського – єдиний в Україні вищий навчальний заклад післядипломної освіти, який системно та послідовно здійснює освітню діяльність у геологічній науці та практиці за напрямами: геологія, розробка корисних копалин, екологічна безпека.

Інститут Тутковського заснований 2004 року.

Упродовж дев’яти років освітньої діяльності Інститутом (у співпраці зі співробітниками наукових установ НАН України, галузевих інститутів та навчальних закладів Міністерства освіти і науки України, провідними фахівцями як українських, так і зарубіжних приватних організацій) накопичено значний практичний досвід з підвищення кваліфікації фахівців геологічної галузі. У програмах підвищення кваліфікації та наукових конференціях, організованих Інститутом Тутковського, взяли участь близько 1600 осіб зі 100 організацій та компаній.

2008 року інституту присвоєне ім’я академіка Павла Аполлоновича Тутковського з нагоди 150-річного ювілею видатного вченого.

У 2011 році започатковано просвітницький проект для учнівської молоді «Надра земні, надра духовні»

Презентація діяльності: svitogliad.pdf [3.71 Mb] (: 73)

Науково-виробничий відділ пошуків, розвідки та розробки корисних копалин, як провідний структурний підрозділ Інституту, проводить дослідження та аналіз мінерально-сировинного ринку, оцінку перспективності ділянок надрокористування, складання проектної документації та науково-методичний супровід геологорозвідувальних робіт, моделювання та підрахунок запасів, а також складання ТЕО доцільності розробки родовищ різних видів корисних копалин.

Видавничим відділом Інституту виконується повний комплекс робіт по підготовці та випуску наукової, науково-популярної, художньої літератури та періодичних видань: «Збірник наукових праць Інституту Тутковського», «Геолог України».

Довідка Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України про внесення вищого навчального закладу до державного реєстру вищих навчальних закладів України № 11-І-186 від 24.07.2012р. .

Ліцензія Міністерства освіти та науки України No AE-527811 від 15.12.2014.